סדרת "רזרב" 

סדרת "רזרב" מאגדת בתוכה שלושה יינות אדומים: קברנה סוביניון זני, סירה זני, ועירוב של מרלו וסירה, הנקרא "לויט". האדומים בסדרת "רזרב" בעלי מורכבות ועושר טעמים ומפגינים רכות ואלגנטיות כבר בצעירותם. יינות הסדרה מתבגרים במשך כ-15 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי (50% חדשות ו-50% בנות 2-3 שנים) ועוד כעשרה חודשים בבקבוק טרם צאתם לשוק.

יין הרוזה של טברנקל

עוד בסדרת "רזרב" חבר גם יין רוזה אחד ומיוחד, אשר מופק מענבי קברנה סוביניון. יין בעל צבע ורוד בהיר ייחודי, אשר מתקבל בעקבות מגע קצר, בן 3-4 שעות, של מיץ הענבים עם הקליפות. רוזה עשיר בתוכן, אלגנטי באופיו, מאוזן ובעל חמיצות חיונית, מרעננת ונפלאה.

סדרת "בצלאל" 

 סדרת "בצלאל" חובקת את שני יינות הדגל של היקב: קברנה סוביניון זני ו"קטורת" (עירוב של קברנה סוביניון, סירה ופטי ורדו). יינות אדומים מפוארים שמציגים את מיטב כרמי הגליל העליון ורמת הגולן דרך ייננות מוקפדת ובלתי מתפשרת, באופן משכנע ומעורר השראה.

מקורם של הענבים העומדים מאחורי יינות "בצלאל" הוא בכרמים המובחרים ביותר של היקב. מיץ ראשוני בלבד מאותם ענבים משמש בייצור היינות, אשר מתבגרים במשך כ-20 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי (50% חדשות ו-50% בנות שנה) ועוד כ-12 חודשים בבקבוק טרם צאתם לשוק.